Wymiany, Reklamacje i Zwroty produktów - jak to zrobić?

Po pierwsze zwróć uwagę czy odbierana przez Ciebie paczka jest poprawnie zapakowana. Wszystkie nasze przesyłki pakujemy w wytrzymałe na rozerwanie folie (zamówione produkty zabezpieczamy przed zamoknięciem). Jeśli paczka nosi znamiona, że była otwierana - UWAGA! - nie odbieraj jej lub spisz odpowiedni protokół z doręczającym paczkę (kurierem lub listonoszem).

Nie obawiaj się. W przypadku zaginięcia lub kradzieży TWOJEJ przesyłki, zamówione pozycje prześlemy Ci powtórnie na nasz koszt, a protokół będzie nam potrzebny aby rozliczyć się z dostawcą.

NAJLEPIEJ NATYCHMIAST DO NAS ZADZWOŃ! Nasz pracownik poinstruuje Cię co robić dalej.


Jeśli z paczką wszystko jest w porządku, rozpakowałaś przesyłkę, przymierzasz zamówione pozycje (UWAGA! nie obcinaj metki!), coś nie pasuje....

Zapakuj zwracaną pozycję i weź do ręki dołączany do każdego zamówienia FORMULARZ ZWROTU.

Na formularzu możesz zaznaczyć z jakiego powodu zwracasz daną pozycję, nie musisz tego robić ale TWOJE uwagi będą dla nas bardzo cenne i pomogą w poprawie jakości obsługi naszych Klientów.

Następnym krokiem będzie zaznaczenie w jaki sposób chcesz aby rozliczyć kwotę za zwracaną pozycję. Możesz wybrać dwie opcje, które opisane są w osobnych podpunktach.

Co może spowodować brak zaakceptowania wymiany, reklamacji lub zwrotu?

  1. Brak Dokumentu Sprzedaży - Dokument Sprzedaży jest ZAWSZE dołączany do formularza ZWROTU. Dokument stanowi dowód zakupu w naszym sklepie i jest niezbędny w dalszej procedurze zwrotu.


  2. Brak metki. NIE OBCINAJ METKI PRZED PRZYMIARKĄ! Produkt z obciętą metką lub bez metki, uznawany jest przez nas za używany i zwrot nie będzie możliwy. Sprzedajemy wyłącznie pozycje ze sprawdzonych źródeł a wszystkie sprzedawane przez nas pozycje mają metkę.


  3. Ślady używania na zwracanym produkcie. Bardzo dokładnie oglądamy zwracane produkty, jeśli chcesz uniknąć śladów używania podczas przymiarki, dołóż wszelkich starań aby nie pozostawić śladów po DEZODORANCIE i MAKIJAŻU! Masz 30 dni aby spokojnie przymierzyć otrzymaną pozycję.


I TO WSZYSTKO. W pozostałych przypadkach Twój zwrot zostanie rozpatrzony pozytywnie, a rozliczenie zostanie wykonane zgodnie z Twoim wyborem.

Newsletter

Bądź na bieżąco! Dodaj się do NEWSLETTERA
Podaj swój adres email:
 


Kontakt

Damskie.net Modny Sklep Internetowy
Pajzderskiego 15
60-469 Poznań POLSKA
Telefon: +48 602 345 876

Zadaj pytanie

Dołącz do nas na Facebooku! Dołącz do nas na FACEBOOKU !© Damskie.net Modny Sklep Internetowy 2017 - Wszelkie prawa zastrzeżone