Program Partnerski dla Zarejestrowanych Klientów

Specjalnie dla Naszych Klientów opracowaliśmy Program Partnerski, który umożliwia uzyskanie DODATKOWYCH korzyści takich jak np. zmniejszenie opłat za zamawiane produkty, otrzymywanie dodatkowych zniżek albo specjalnych propozycji zakupowych.

Co możesz uzyskać dzięki temu Programowi?

A. - Stały rabat za wielkość dotychczasowych zamówień.


Możesz uzyskać do 5% stałego rabatu na wszystkie Twoje zamówienia.

B. - Punkty Partnerskie zamieniane na rabat podczas kolejnych zamówień:


Punkty możesz w dowolnym momencie zamienić na rabat, podczas składania swojego zamówienia.

Za co przyznajemy Punkty Partnerskie ?

Punkty Partnerskie przyznawane są za różne działania wspierające naszą działalność, takie jak komentowanie zrealizowanych zamówień, zapraszanie do skorzystania z oferty sklepu swoich znajomych, aktywne promowanie sklepu w mediach społecznościowych, działania blogerskie i inne, nawet takie jakie sobie wymyślisz... - skontaktuj się jeśli masz jakiś fajny pomysł na promocję - jesteśmy bardzo otwarci na Twoje pomysły :)

Punkty Partnerskie w podzięce za komentarze. Jeśli skomentujesz swoje ZREALIZOWANE zamówienie, otrzymasz 10 PP (punktów partnerskich), które będziesz mogła (będziesz mógł) zamienić na rabat przy składaniu swojego następnego zamówienia.

Punkty Partnerskie za rozliczenie zwrotu w kolejnych zamówieniach - przy wyborze tej opcji zwrotu zyskujesz EXTRA 50 Punktów Partnerskich do wykorzystania również natychmiast na dowolne zamówienie. To bardzo lubiana przez nasze Klientki forma rozliczenia, którą szczerze polecamy :)

C. - Indywidualne Kupony Wartościowe:


Nasi Klienci otrzymują od nas specjalne Kupony Wartościowe, które można wykorzystać na wybraną kolekcję, markę albo na całą naszą ofertę. Kupony mają różną wartość (jest to konkretna kwota) i pozwalają Ci zredukować koszt zakupu wybranych pozycji z lubianych przez Ciebie kolekcji od 10% do nawet 50%

D. - Specjalne propozycje od naszych Partnerów:


Są to unikalne propozycje, z których możesz korzystać, oferowane przez Partnerów, z którymi współpracujemy. Propozycje nie związane z ofertą naszego sklepu ale równie ciekawe. Propozycje takie będą się okresowo pojawiały właśnie tutaj i będziemy Was powiadamiać o tym mailem.

Newsletter

Bądź na bieżąco! Dodaj się do NEWSLETTERA
Podaj swój adres email:
 


Kontakt

Damskie.net Modny Sklep Internetowy
Pajzderskiego 15
60-469 Poznań POLSKA
Telefon: +48 602 345 876

Zadaj pytanie

Dołącz do nas na Facebooku! Dołącz do nas na FACEBOOKU !© Damskie.net Modny Sklep Internetowy 2017 - Wszelkie prawa zastrzeżone