Promocje okresowe

Dla naszych Klientów w porozumieniu z naszymi dostawcami, przygotowujemy co pewien czas PROMOCJE OKRESOWE, które polegają na czasowym obniżeniu ceny na wybrane grupy produktów lub wybrane marki.

Przeceny sięgają zwykle od 10% do 30% zniżki od ceny nominalnej, a produkty objęte taką obniżką są pełnowartościowe i przeważnie z bieżących, nowych kolekcji.

Jeśli nie chcesz aby ominęła Cię taka promocja, koniecznie zapisz się do naszego newslettera, a jeśli jesteś ZAREJESTROWANYM KLIENTEM masz możliwość otrzymywania w pierwszej kolejności informacji o takich zdarzeniach.

Wiele tego typu promocji jest dostępnych tylko dla naszych ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW. W takim przypadku, otrzymujesz specjalny kupon rabatowy, który możesz wykorzystać na promowaną kolekcję. Kupon możesz wykorzystać sama ale nic nie stoi na przeszkodzie aby podarować go komuś bliskiemu. Też będzie działał.

Warto więc czytać nasze maile :)

Newsletter

Bądź na bieżąco! Dodaj się do NEWSLETTERA
Podaj swój adres email:
 


Kontakt

Damskie.net Modny Sklep Internetowy
Pajzderskiego 15
60-469 Poznań POLSKA
Telefon: +48 602 345 876

Zadaj pytanie

Dołącz do nas na Facebooku! Dołącz do nas na FACEBOOKU !© Damskie.net Modny Sklep Internetowy 2017 - Wszelkie prawa zastrzeżone