Sposoby płatności

Jak możesz zapłacić za swoje zamówienie?

Generalnie metody są dwie: Albo przy odbiorze przesyłki albo tzw. płatnością online. Dostępność wymienionych poniżej opcji płatności zależy od docelowego kraju dostawy.

Płatność ONLINE polega na opłaceniu przesyłki zaraz po jej złożeniu, wybierając jedną z dostępnych możliwości:


Płatność ZA POBRANIEM polega na złożeniu zamówienia, a płatność za zamówienie (łącznie z kosztami dostawy) wykonywana jest przy odbiorze przesyłki pod wskazanym przez Ciebie adresem. Pamiętaj żeby przygotować wymaganą kwotę za zamówione pozycje. Tu również otrzymujesz maila potwierdzającego swoje zamówienie wraz z podaną kwotą jaką należy przygotować.


Dla ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW jest jeszcze jedna opcja płatności, w tzw. rozliczeniu albo depozycie. Nasi Klienci mają możliwość rozliczenia zwracanych pozycji, np. w wyniku nie trafienia w swój rozmiar, w następnych zamówieniach. Wówczas, jeśli mają taką kwotę, mogą nią opłacić swoje kolejne zamówienie natychmiast i skierować tym samym do realizacji. Masz możliwość wykorzystania pełnej kwoty lub jej części - to zależy wyłącznie od Ciebie kiedy i ile wykorzystasz na swoje zakupy.

Newsletter

Bądź na bieżąco! Dodaj się do NEWSLETTERA
Podaj swój adres email:
 


Kontakt

Damskie.net Modny Sklep Internetowy
Pajzderskiego 15
60-469 Poznań POLSKA
Telefon: +48 602 345 876

Zadaj pytanie

Dołącz do nas na Facebooku! Dołącz do nas na FACEBOOKU !© Damskie.net Modny Sklep Internetowy 2017 - Wszelkie prawa zastrzeżone