Kompletowanie zamówienia


Ile czasu zabierze kompletowanie Twojego zamówienia?Niektóre pozycje wybrane przez Ciebie, oprócz tych, które są w naszym magazynie (oznaczone 24h), docierają do nas w cyklicznych dostawach od naszych dostawców, a niektóre nawet tworzone są pod konkretne zamówienie indywidualne naszych Klientów.

Czas kompletowania podany przy każdym produkcie, dostępnym w naszym sklepie, oznacza ile dajemy sobie czasu ( w dniach ) na przygotowanie danej pozycji, do wysyłki do Klienta. Najczęściej trwa to oczyywiście krócej, bo bardzo zależy nam na szybkiej realizacji Waszych zamówień, a wierzymy, że zadowolony Klient wraca...

Podejmując taką formę realizacji zamówień, celowo chcieliśmy dać Wam większy wybór z olbrzymiej ilości pozycji w naszej ofercie. Jeśli nawet nie znajdziesz swojego rozmiaru w modelu, który Ci się spodobał - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, spróbujemy zdobyć dla Ciebie szukaną pozycję.

W ekstremalnych przypadkach, gdy nie możemy zdążyć ze skompletowaniem w deklarowanym czasie, możemy podzielić Twoje zamówienie, po konsultacji z Tobą i dosłać brakujące pozycje nieco później na nasz koszt.

Jest to metoda, która umożliwia zdobycie rzeczy wyjątkowych i unikalnych, na które z całą pewnością warto chwilę zaczekać.

Newsletter

Bądź na bieżąco! Dodaj się do NEWSLETTERA
Podaj swój adres email:
 


Kontakt

Damskie.net Modny Sklep Internetowy
Pajzderskiego 15
60-469 Poznań POLSKA
Telefon: +48 602 345 876

Zadaj pytanie

Dołącz do nas na Facebooku! Dołącz do nas na FACEBOOKU !© Damskie.net Modny Sklep Internetowy 2017 - Wszelkie prawa zastrzeżone